Kalite Politikamız

Kalite Politika ve Süreçleri


Alperler Çorap olarak amacımız; Sürdürülebilir en iyi kalite anlayışıyla müşterilerimize en hızlı ve kaliteli şekilde ürün üretmek ve teslim etmektir.

Müşteri memnuniyeti ve kalite politikamızın gerekliği doğrultusunda makine parkı alanında yaptığımız yatırımlar ve kalite süreçlerinin doğrultusunda personel eğitimlerimiz devam etmektedir.

Sürdürülebilir Kalite

» Çalışan eğitimleri sürekli olarak güncel teknoloji uygun olarak devam etmektedir. Amacımız verdiğimiz eğitimler ve çalışan tecrübemiz ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek,
» Her birimdeki ve mevkide ki çalışanlarımızın üretime ve kaliteye sağlayacakları katkıyla düşüncesiyle huzurlu olacakları bir çalışma ortamı oluşturmak ve devam ettirmek sonuçta müşteri memnuniyetini oluşturmaktır.
» Çalışanlarımızın hakları ve sosyal yaşamları doğrultusunda emeklerinin verilmesi mutlu çalışma koşullarının sağlanması hedefimizdir.

Alperler Çorap, Beylikdüzü ilçesin de ki fabrikasında ileri teknoloji çorap örme makinaları ve çalışanlarının da emeğiyle hedeflerini daha da büyüterek imkanlarını ve teknolojisini kullanarak müşterilerine en hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Çevre Sağlığı ve Çevre Koruma Politikasıyla ilgili tüm çalışanlarımızla birlikte, Çevre Politikası konusunda hassasiyetimizi sürdürerek Alperler Çorap ailesi olarak hem kendimizi hem de toplumumuzu bilinçlendirmeyi amaçlamaktayız.