Unsere Qualitätsrichtlinien

Qualitätspolitik und –prozesse


Als Alperler Çorap ist es unser Ziel, Produkte in der schnellsten und höchsten Qualität mit dem besten nachhaltigen Qualitätsverständnis zu produzieren und an unsere Kunden zu liefern.

Entsprechend den Anforderungen unserer Kundenzufriedenheits- und Qualitätspolitik wird unsere Personalschulung im Einklang mit den Investitionen fortgesetzt, die wir im Bereich Maschinenpark getätigt haben.

Sürdürülebilir Kalite

» Çalışan eğitimleri sürekli olarak güncel teknoloji uygun olarak devam etmektedir. Amacımız verdiğimiz eğitimler ve çalışan tecrübemiz ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek,
» Her birimdeki ve mevkide ki çalışanlarımızın üretime ve kaliteye sağlayacakları katkıyla düşüncesiyle huzurlu olacakları bir çalışma ortamı oluşturmak ve devam ettirmek sonuçta müşteri memnuniyetini oluşturmaktır.
» Çalışanlarımızın hakları ve sosyal yaşamları doğrultusunda emeklerinin verilmesi mutlu çalışma koşullarının sağlanması hedefimizdir.

Alperler Çorap, Beylikdüzü ilçesin de ki fabrikasında ileri teknoloji çorap örme makinaları ve çalışanlarının da emeğiyle hedeflerini daha da büyüterek imkanlarını ve teknolojisini kullanarak müşterilerine en hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Çevre Sağlığı ve Çevre Koruma Politikasıyla ilgili tüm çalışanlarımızla birlikte, Çevre Politikası konusunda hassasiyetimizi sürdürerek Alperler Çorap ailesi olarak hem kendimizi hem de toplumumuzu bilinçlendirmeyi amaçlamaktayız.