Hakkımızda

Kurumsal
2008 Yılında Pendik de İKİ KURUCU ORTAKLA (Şevki GÖKLER- İsmail ÖZMUTLU) ile kurulan ALPERLER ÇORAP, İç Piyasa ve Rusya Pazarında faaliyetine başlamıştır.

2017 yılında hedefleri doğrultusunda İstanbul Avrupa yakasında yeni olarak kurulan fabrikasına taşınarak İç piyasaya hâkim olmaya devam ederek, Batı Avrupa ve Ortadoğu pazarına da DÂHİL olmayı başarmıştır.

Çekirdek kadrosuyla ve az sermayesi ile başlayan bu yolculuk artık yüzlerce kişinin çalıştığı Avrupa’nın en seçkin kurumlarıyla çalışsan profesyonellik ve hizmet kalitesinden taviz vermeyen güçlü bir firma olarak devam etmektedir.

Alperler Çorap, Beylikdüzü ilçesin de ki fabrikasında ileri teknoloji çorap örme makinaları ve çalışanlarının da emeğiyle hedeflerini daha da büyüterek imkanlarını ve teknolojisini kullanarak müşterilerine en hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaktadır.

 
ALPERLER ÇORAP

Vizyon & Misyon

  • Misyon

    Faaliyetlerimizi yürütürken, ülkemize, devletimize, kurumlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza dürüst davranmak, » Faaliyetlerimiz sırasında çevreye ve doğaya saygılı olmak, korumak, » Müşterilerimizi yönlendirmek, açık, net ve dürüstçe bilgilendirmek, müşteri memnuniyetini esas alarak isteklerine öncelik vermek, » Toplam Kalite anlayışımız içeriğinde kaliteyi daima ön planda tutmak, müşteriye istediğinin her seferinde daha iyisini vermek. » Eğitime, teknolojiye önem vermek, » Şirket faaliyetlerini sistem ve prosedürlere bağlayarak, kurum kimliği ile ekip ve takım ruhu ile çalışmak, ulaşılan başarıyı korumak ve geliştirmek, » Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımımız, hayal gücümüz, cesur girişimlerimizle ve müşteri memnuniyeti desteği ile çizdiğimiz sınırlarımızı aşmak.
  • Vizyon

    Alperler çorap İç Ve Dış Tic. San Ltd. Şti olarak ; İleri teknoloji, istihdam ve üretim kapasitesini artırarak iç ve dış piyasalara daha iyi hizmet sunup sektörün liderlerinin arasında yer alarak bir dünya markası olabilmektedir.